Barnas Turlag

Gleden av å gå på tur er noe av det viktigste vi kan gi barna våre. Det vil de glede seg over resten av livet. Barnas turlag tilrettelegger for et enkelt, aktivt, allsidig og naturvennlig friluftsliv. Vi arrangerer turer og aktiviteter hvor barnefamilier som liker å være ute kan treffe andre familier å dra på tur sammen med. Turene er mest for barn mellom 0 - 12 år og er gratis å delta på og åpen for alle. Se programmet for 2020 her.

Kontakt:

Christine Jensen

416 87 485

christine-jensen@hotmail.com

Solveig Geving
975 67 435
solveig@geving.no

Følg oss på facebook

Kontakt:

Kine Beate Kveen
906 30 190
kinebb@hotmail.com

Kristina B. Eivindsen
936 15 115
kristinabuschmann@hotmail.com

Følg oss på facebook

Kontakt:

Tommy Lien
414 86 389
tommy.lien@hotmail.com

Atle Horn
932 61 910
atle.horn@gmail.com

Følg oss på facebook

Kontakt:

Øystein Larsen
926 16 137
oystein.larsen@steinkjer.kommune.no

Jelena Prestmo Strand                                   917 52 835                                                       Jpstrand89@gmail.com

Følg oss på facebook

Kontakt:

Anne Grete Holmvik
957 08 998
annegkk@hotmail.com

Margrete Neergård Jensen
922 12 412
margrete@inderoy.com

Følg oss på Facebook

Kontakt:

Camilla Gangstad                                      971 88 140                  camgan_2@hotmail.com

Kine Ramberg                                                   976 77 783                                                       kineannie@hotmail.com


Følg oss på facebook

Kontakt:
Johanna Seem (koordinator)
Johs81@yahoo.no
917 90 267

Kathrine Vaslestad
kvaslestad@gmail.com
952 43 648

Trine Grande
grandetrine@gmail.com
414 44 740

Kurt Are Lona
kurtare@namdals.fhs.no
​​​​​​​901 30 040

Følg oss på facebook

Kontakt:
Siv Fiskvik (koordinator)
s.fiskvik@gmail.com
472 67 324

Siv Anita Ramberg
s.iv.ram@hotmail.com
959 33 092

Guri Molden Kaldal
gumolden@gmail.com
971 96 428

Sara Helene Ressem
s_ressem@hotmail.com
​​​​​​​913 34 647

Følg oss på facebook